Dołącz do nas

Praktyki / wolontariat

Każdy może pomagać w realizowaniu inSPIRACJI. Przez ostatnie 12 lat Festiwal był dla wielu miejscem startowym w ich późniejszej karierze. Od 2017 roku pracujemy w małym, bo dwuosobwym zespole, więc z chęcią przyjmiemy w nasze kręgi młode i ambitne osoby. Przewidujemy oddzielne działania w ramach praktyk oraz wolontarnatu.

Praktyki są działalnością długoterminową, angażującą pojedyncze osoby w tematy tj. PR, promocja internetowa, grafiki okołofestwialowe, koordynacja / organizacja pojedynczych wydarzeń czy kontakt z artystami, artystkami festiwalowymi. Jeśli chciałbyś / chciałabyś działać we wcześniej wymienionych polach, napisz! Jeśli masz swój pomył na wydarzenie, które mogłoby odbywać się w ramach Festiwalu, również jesteśmy otwarci na współpracę.

Wolontariat przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają dużo czasu, ale mimo to chcą z nami działać. Osobami z wolontariatu zajmują się nasi Praktykanci, którzy poprzez dotychczas zdobyte doświadczenie mogą tworzyć pomniejsze podgrupy działające przy montażach ekspozcji, pomaganiu artystom czy już w trakcie trwania samego Festiwalu.

Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt: inspiracje2018@gmail.com, tel. +48 535 587 261.